Apie mus

Savo veiklą pradėjome 2007 metais.

UAB "Konstrukcijos ir technologijos"

Pagrindinė įmonės veikla – statybų techninė priežiūra. Vykdome įvairių statinių – komercinės ir visuomeninės paskirties pastatų, gyvenamųjų namų statybos darbų techninę priežiūrą. Įmonėje dirba tik atestuoti ir patyrę statybų techniniai prižiūrėtojai, kuriems keliami pagrindiniai reikalavimai – tai atsakingumas ir kvalifikuotos paslaugos teikimas.

Mes Jūsų objekte užtikrinsim atliekamų darbų kokybę, tikrinsim, ar statybos (rekonstrukcijos) darbai atliekami pagal objekto projektinę dokumentaciją, laikantis darbų grafiko, kontroliuosim darbams naudojamų medžiagų ir įrengimų kokybę, jų tikslingą panaudojimą, padėsime išspręsti Jums ir rangovui kylančius klausimus. Statybų techninės priežiūros paslaugų kaina priklauso nuo objekto dislokacijos, statybos montavimo darbų apimties bei sudėtingumo inžineriniu požiūriu.

UAB “Konstrukcijos ir technologijos” priklausomai nuo statybos darbų sudėtingumo ir specifikos paskirs tinkamiausią techninės priežiūros vadovą ir/arba specialiųjų statybos darbų techninės priežiūros specialistus.

Mes siūlome Jums pirkti ne parašą į statybos darbų žurnalą, o kvalifikuotą ir kokybišką statybų techninės priežiūros paslaugą.

Statybų techninė priežiūra

Statybų valdymas

Renovacijos konsultavimas

Defektavimas

Pagalba apžiūrint perkamus pastatus ar patalpas​

Scroll to Top